Urodzinki  to wyjątkowy dzień dla Twojego dziecka.

Sprawimy, by był on niezapomniany i oryginalny.

Dlaczego my?

Organizujemy urodzinki wg autorskich scenariuszy.

Przyjęcia urodzinowe w Mądrych Urwisach są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy od niekontrolowanej zabawy w „kuleczkowach”wolą kreatywne działanie pod okiem wykwalifikowanych pedagogów.

Urodziny Dinozaurów, Piłkarskie, Kosmiczne, a może Mali Kucharze czy Detektywi lub Lego?
Zrealizujemy każdy wskazany przez Jubilata temat! Zlecając nam organizację urodzin, macie
Państwo pewność, iż będą one oryginalne. Nasze urodzinowe propozycje:

Zapraszamy dzieci  od 3-12 lat

Niezależnie od tego, czy Państwa  dziecko jest przedszkolakiem, czy uczniem, dostosujemy  tematykę do zainteresowań dziecka i zaproszonych gości. Znamy potrzeby dzieci, gdyż na co dzień z nimi pracujemy. U nas  każdy uczestnik imprezy bawi się doskonale, niezależnie od wieku!

 

Sala na wyłączność

Dbamy o  bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Gwarantujemy salę na wyłączność,tylko pod konkretną imprezę. W trakcie zabawy na urodzinach nie ma możliwości  jednoczesnego przebywania innych dzieci. Jeśli chcecie  Państwo przebywać u nas w trakcie imprezy, zapraszamy!

Maximum bezpieczeństwa i zabawy

Każda impreza jest  przez nas traktowana indywidualnie. Korzystamy tylko z certyfikowanych  materiałów i wyposażenia. Stosujemy min. pedagogikę zabawy, akcesoria animacyjne, aby  wszyscy  świetnie się bawili. Duże bańki mydlane, piniata a może clown na imprezie? U nas wszystko jest możliwe!

Jak wyglądają urodzinki w Urwisach?

Urodzinki w Urwisach to minimum 2 h kreatywnej  zabawy pod okiem pedagogów – animatorów, na podstawie autorskiego scenariusza. Przez ten czas uczestnicy przenoszą się do magicznej krainy Kosmitów, Robotów, czy Kucharzy… Oczywiście, nie  może zabraknąć  tortu i  słynnego Sto Lat !